Termin Warsztatów DST Reseller 2018:
13 wrzesień 2018 r.

Miejsce Konferencji:
Novotel Warszawa Airport
ul. 1 Sierpnia 1
02-134 WARSAWA - POLSKA
Tel. (+48)22 575 60 00 - Faks (+48)22 575 69 99
E-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

GPS. N 52° 11' 28.92'' E 20° 58' 53.61''

www.accorhotels.com


Hotel Novotel Warszawa Airport oddalony jest o zaledwie 2 km od międzynarodowego lotniska im. Fryderyka Chopina w Warszawie i zapewnia bezpłatny transfer z i do portu lotniczego. Odległość od centrum Warszawy wynosi 5 km. Dostępny jest również parking płatny. Hotel Novotel Warszawa Airport oferuje profesjonalny kompleks konferencyjny, który mieści się na parterze i pierwszym piętrze Hotelu. Został przystosowany do organizacji kursów, szkoleń, konferencji i kongresów nawet dla 730 osób. Czterometrowy sufit pozwala na organizację wszelkiego typu spotkań, także tych z oprawa sceniczną. Sale są klimatyzowane i dobrze oświetlone. Wyposażone tak, by jak najlepiej spełniać potrzeby wymagających Gości biznesowych.

Uczestnicy Warsztatów DST Reseller zainteresowani noclegami zobowiązani są dokonać rezerwacji i opłaty za nocleg we własnym zakresie.
ORGANIZATOR nie dokonuje rezerwacji noclegów.

Doba hotelowa
Przyjazd: od 14:00 godz.
Wyjazd: do 12:00 godz.

Dworzec PKP: Warszawa Centralna (odległość: 4.0 km)
Dworzec PKS: Warszawa Zachodnia (odległość: 4.0 km)
Port lotniczy: Warszawa Okęcie (odległość: 2.0 km)
Centrum kongresowe: Pałac Kultury i Nauki (odległość: 4.0 km)
W pobliżu głównej drogi: Tak (Hotel usytuowany przy skrzyżowaniu ulic 1 Sierpnia i Żwirki i Wigury, przy głównej drodze łączącej Port Lotniczy Okęcie z Centrum Warszawy. Lokalizacja poza ścisłym centrum pozwala ominąć kłopoty związane z korkami oraz brakiem miejsc parkingowych.)

Wskazówki dotyczące dojazdu:
Z KRAKOWA (droga E77) i KATOWIC (droga E67): jedź aleją KRAKOWSKĄ i skręć w prawo w ulicę 1 SIERPNIA, jedź przez około 1 km; hotel znajduje się po prawej stronie.
Z POZNANIA (droga E30): jedź ulicą WOLSKĄ i skręć w prawo w aleję PRYMASA TYSIĄCLECIA. Jedź do ulicy BITWY WARSZAWSKIEJ 1920 r. i BANACHA, a następnie skręć w prawo w ulicę ŻWIRKI I WIGURY. Skręć w prawo w ulicę 1 SIERPNIA na szóstych światłach.

 

 

 

 

Sponsor

Sponsor

Sponsor

Wystawca

Partner merytoryczny

Partner

Partnerzy

Patroni medialni

 
 

Patroni medialni

Obsługa medialna

Organizator

Copyright DS Reseller. Wszelkie prawa zastrzeżone.